Neuzeitliche Hotels und Krankenhäuser. Ausgeführte Bauten und Entwürfe... https://www.darabanth.com/hu/478-Gyorsarveres/478.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000027/Neuzeitliche-Hotels-und-Krankenhauser-Ausgefuhrte-Bauten-und-Entwurfe-Mit-472-Abbildungen~II3215276
3215276
19462
478
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,52 EUR , 37,50 USD
Leírás: Neuzeitliche Hotels und Krankenhäuser. Ausgeführte Bauten und Entwürfe. Mit 472 Abbildungen. Berlin,én.,Ernst Pollak, VIII+445 p. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, laza fűzéssel, szakadt címlappal.
: tg