Hevesy Iván: A film életrajza. A film őskora és hőskora. A film dramaturgiája. Bp., 1943, HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.