Rau Tibor (1934-2009), erotikus politikai karikatúra: "Nagy ünnepek idején. Te hanyas vagy, ötvehatos?" Akvarell, tus, papír, jelzett. 17x14 cm. Ludas Matyi Hírlapban megjelent 20x30 cm