XIX. sz. első fele Német nyelvű autográf versgyűjtemény, 43 sztl. lev.... https://www.darabanth.com/hu/476-Gyorsarveres/476.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500022/XIX-sz-elso-fele-Nemet-nyelvu-autograf-versgyujtemeny-43-sztl-lev-Korabeli-kartonalt~II3241228
3241228
13631
476
Historical documents, manuscripts
Leírás: XIX. sz. első fele Német nyelvű autográf versgyűjtemény, 43 sztl. lev. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
: nk