1919 A Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) hadifogoly tárborb melleti kikötő Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, feliratozott, kissé sérült / Port of Krasnaia- Rjetschka (Vladivostok) Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp. photo with some damage 15x9,5 cm