Nyomtatványok Tételek száma: 425
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2727511
17603
476
Printed Materials
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm 3141876
17604
476
Printed Materials
cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm 3149088
17605
476
Printed Materials
1900 A szatmár-németi kereskedő-ifjak köre választmányának jelentése és zárszámadása az 1899. évről. Szatmárnémeti, 1900, Morvai János-ny., 11+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé fakó, sérült borítóval. 3199837
17606
476
Printed Materials
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló 3087922
17607
476
600
Printed Materials
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben . 3120444
17608
476
Printed Materials
cca 1900 Feszty Körkép, Morelli Gusztáv metszése, Feszty Árpád festménye után, nyomat, papír, "Könyves Kálmán" kiadása, 29,5x408 cm, jobb szélén hosszú szakadással 3236113
17609
476
3200
Printed Materials
cca 1900 Régi ünnepi karácsonyi litho matricák, 8 db 3232941
17610
476
Printed Materials
cca 1900 Az Országgyűlési Tudósítások 20. száma, Kossuth Lajos kézirata (facsimile), a Magyar Nemzet Története melléklete, kétoldalas, 41x25 cm 3232795
17611
476
Printed Materials
cca 1900 Gyógynövények, 4 db színes illusztráció, In: Platen, [Moritz]: Die Neue Heilmethode, kissé foltos, 22x14 cm 3122509
17612
476
Printed Materials
cca 1900 Vízépítéstani és hídépítési ábrák, vázlatok nyomatok, össz. kb. 20 db, közte a budapesti Lánchíd hídfőinek erősítése és a ferencfalvi völgyzárógát, nyomat (részben fotólitográfia), néhány Klösz György kiadása, klf, méretekben. Érdekes anyag! 3163341
17613
476
Printed Materials
1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről 3197748
17614
476
Printed Materials
1904 Az ,,Aradi versenyegylet" évkönyve. Arad, 1905, Bloch H.-ny., 35+(9) p. Tűzött papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft