Nyomtatványok

Tételek száma: 425

1942 Nyomdász évkönyv és útikalauz, sok szöveges és képes reklámmal, 155p
17747.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1942 Turán. Magyar néprokonsági szemle. XXV. évfolyam, 1942. (Egy kötetben). Szerk.: Cholnoky Jenő és Virányi Elemér. Bp., Turáni Társaság ("Élet"-ny.), 2 sztl. lev.+ 200 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel. Félvászon-kötésben.
17748.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1942 Az egri Dobó István gimnázium évkönyve. 42p.
17749.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1942 Mit rajzolunk az idén? Szemlélet utáni stb. rajzolás, díszítő tervezgetések, a magyar népművészet ismertetése. Szerk. és a kiadásért felelős: Tirpák Sándor. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
17750.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1942 Közúti szükséghídépítés 36 t kihúzható táblázatok, skálák. Egészvászon kötésben. 18x12 cm
17751.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1943 Szálasi Ferencet éltető, nyilaskeresztes röplapok, Ferenc nap alkalmából, hozzá borítékkal
17752.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

17753.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
17754.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17755.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

17756.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1943-1944 Magyar Csillag 1941 I. évf. 1-3., Teljes., 1942 II. évf. 1-14. Teljes., 1943 III. évf. 17-24., 1944 IV. évf. 1-7. szám. Utolsó száma (IV. 8.) a nyomdából már nem került forgalomba, Magyarország német megszállása miatt betiltották.
17757.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

17758.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft