Hoffmann, E[duard von]: A törvényszéki orvostan atlasza. Ford.: Dr. Ajtai K. Sándor István - Dr. Krausz Arthur. Lehmann-féle Orvosi Kézi Atlaszok IX. Lehmann-féle Orvosi Kézi Atlaszok IX. Bp., 1899., Singer és Wolfner, 88 sztl. lev. + 133 (közte 56 színes litogrfiával) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.