Nemzetközi aranymondások, közmondások, tanulságos cikkek, szellemi egyveleg. Összeáll.: lubellei és kifaludi Lipthay Guido, cs. és kir. kamarás. [Bp.], 1933., Jupiter - ny., 151 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.