Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 32

Tavaszy Noémi (1927-2018). 4 db linómetszet dúc, mindegyik jelzett a dúcon, 10×9,5 cm és d: 10 cm.
11114.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ex libris Dr. Jónás, fém nyomódúc, hátoldalára ax ex libris egy példánya ragasztva, jelzés nélkül, 8x7,5x2 cm
11115.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Varga Mátyás (1910-2002) és Varga Mátyás András: 42 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, 3 db Varga Mátyás által jelzett, többi jelzett a metszeten. Klf. méretekben.
11116.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Reich Károly (1922-1988): Álmodozó. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11×8 cm
11117.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

11118.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Szürkemarha, ló, szőlő (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzett, 12x12 cm
11119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libris BUÉK 1938, Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2 db, egyik foltos
11120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db selyemre és papírra készült rézkarc üdvözlőlap grafika. egyik Strebenz 12x9 cm, 9x5,5 cm
11121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft