Dr. Dékány Géza: Bibliai olvasmányok. I. rész. A Tóra öt könyve. A Pesti Izr. Hitközség Vallástani Iskolakönyv-kiadványai 6. sz. Bp., 1910, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 228+(2) p.+ 1 (színes, kihajtható térkép) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, pótolt gerinccel, sérült fűzéssel, kijáró lapokkal.