cca 1936 Az egyetemes zsinatok. Írta: Gusztáv András. Házidolgozat, tanulmány. Gépirat, helyenként kézzel írt kiegészítésekkel. Félvászon-kötésben, a borítón sérülésekkel, 129 p.