Térképek Tételek száma: 113
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564087
17764
474
Maps
cca 1850 Bécs és környékének kőnyomatos térképe. Hajtva. / Lithographic map of Vienna and area. Folded 49x51 cm 3048952
17765
474
Maps
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm 3194182
17766
474
Maps
cca 1910-1930 Borsod, Miskolc és környéke 4 db katonai térkép, vegyes állapotban 3198574
17767
474
Maps
cca 1930 Kisgyőr környéke, Borsod, Bánvölgye két kézzel rajzolt térkép 30x24 cm 3175153
17768
474
Maps
1942 Európai Oroszország térképe, 1 : 5.000.000, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, foltokkal, 93x62 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft