https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 113

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1850 Bécs és környékének kőnyomatos térképe. Hajtva. / Lithographic map of Vienna and area. Folded 49x51 cm
1
17764.

cca 1850 Bécs és környékének kőnyomatos térképe. Hajtva. / Lithographic map of Vienna and area. Folded 49x51 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm
1
17765.

cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910-1930 Borsod, Miskolc és környéke 4 db katonai térkép, vegyes állapotban
1
17766.

cca 1910-1930 Borsod, Miskolc és környéke 4 db katonai térkép, vegyes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Kisgyőr környéke, Borsod, Bánvölgye két kézzel rajzolt térkép 30x24 cm
1
17767.

cca 1930 Kisgyőr környéke, Borsod, Bánvölgye két kézzel rajzolt térkép 30x24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1942 Európai Oroszország térképe, 1 : 5.000.000, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, foltokkal, 93x62 cm
1
17768.

1942 Európai Oroszország térképe, 1 : 5.000.000, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, foltokkal, 93x62 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz