Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3213973
12529
474
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Maugsch Gyula (1882-1945) Juhász. Bronz, márvány talpazaton, fém címkén adományozási szöveggel. Szobor m: 8 cm 3220308
12530
474
Josef Strauss. Műgyanta szobor, fa talapzaton, m: 18 cm 3220306
12531
474
Atlasz. Bronz szobor, fa talapzaton, m: 25 cm 3219213
12532
474
Férfi. Erdélyi faragás, jelzett, m: 24 cm 3219205
12533
474
Horváth jelzéssel: Pipázó úr. Jelzett, kopással, m: 28 cm 3217558
12534
474
Máté János (1938-2014): Bronz fali dísztányér, jelzett, d: 17 cm 3217571
12535
474
Keleti faragott csont istennő asztali dísz. sérüléssel 22 cm 3217555
12536
474
Székely arc. Faragott fa maszk, fali dísz. 30 cm 2957929
12538
474
Jepasdarge? jelzéssel: Koldus. Bronzírozott fém, szép állapotban, m: 33,5 cm 3219156
12539
474
Hoki kapus kisfiú. Kasli, orosz. Öntöttvas szobor 18 cm Jelzett 3219299
12540
474
Tőrös Gábor (1934-2021) "Királyhádómelléki református püspökség" Bronz emlékplakett (170 mm) T:AU pereme felül lyukasztva 3219369
12542
474
Zenélő buddhista figura. Bronz szobor. Távol kelet 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft