Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3219286
12457
474
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Tőrös Gábor (1934-2021): Női büszt. Öntött, patinázott bronz, jelzett. márvány talapzaton. m: 17,5 cm 3221574
12458
474
Kótai József (1940- ): Győr a vaskakassal. Réz, jelzett, 21x19 cm /// "Szinán basa a hagyomány szerint 1594-ben kijelentette: Győr városát csak akkor foglalhatják vissza a keresztények, amikor a torony tetején álló vaskakas megszólal, és az alatta lévő félhold megtelik." 2634646
12459
474
26000
Antik római jelenetet ábrázoló, domborműves fali dísztál. Öntöttvas, jelzés nélkül, d: 25,5 cm 3210960
12460
474
50000
Eskulits Tamás (1947- ): Levétel a keresztről. Jelzett, bronz, 33,5x31 cm 3142679
12461
474
140000
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
3142686
12462
474
95000
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm 2909592
12463
474
55000
Ismeretlen művész: Megbokrosodott ló, patinázott öntött bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, szép állapotban, m: 46 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2964573
12464
474
80000
Nagy méretű jáde Ganésa szobor. Faragott 34 cm 3184962
12465
474
32000
Milo jelzéssel: Korsós nő. Bronz, kőtalapzaton, m: 31,5 cm 3123486
12466
474
28000
Sződy Szilárd (1878-1939): Férfi büszt. Bronz, jelzett, fa talapzaton, m: 15,5 cm 2735756
12467
474
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm 2651669
12468
474
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft