Tétel

Katalógusszám:

17008.
Lezárult 474. Gyorsárverés
Reklám

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

1914 Bárdos és Brachfeld Műszaki és Villamossági Vállalat, Budapest. Árjegyzék a malomipar, mindennemü gyárüzem, gépészeti és mezőgazdasági czélokra szükségelt műszaki anyagokról. Gépek, gépalkatrészek és szerszámokról. Bp., 1914, Athenaeum-ny., 1 t.+ 703+(1) p.+ 1 t. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Magyar és német nyelven. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, sérült, ragasztott gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban. Ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg