Nyomtatványok

Tételek száma: 342

1908 Gyulafehérvár, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 8 p.
18131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18132.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1909 Kolozsvári Kereskedelmi Akadémia tornaünnep meghívója 4p.
18133.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1909, 1911 A Park Club évkönyve - a kor elitjének klubja, számos prominens névvel, bárók, grófok, stb.
18134.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1909 Bericht über die am 26-ten Mai 1909 Abgehaltene sieben und dreissigste Ordentliche Generalversammlung des szamosvölgyer Einsenbahn Actien-Gesellschaft, Übersetzung des officiellen ungarischen Textes, 71p
18135.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1910 Simplicissimus-Kalender für 1910. München, (1909), Albert Langen. 108 p. Fekete-fehér képekkel, karikatúrákkal gazdagon illusztráltt. Kiadói papírkötés, hátsó borító és utolsó néhány lap hiányzik.
18136.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 Szücs Sándor Fia Szőlőoltványtelep és Bortermelő Részvénytársaság Bihardiószeg árjegyzék, 58p
18137.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

cca 1910-1920 "Erinnerungen an das schöne Engadin" / Engadin (Svájci-Alpok), album össz. 99 db fekete-fehér képpel, aranyozott félvászon-kötésben, sérült, kopottas borítóval, sérült, szétváló fűzéssel, helyenként sérült, foltos lapokkal, 25x33 cm
18138.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 5 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, sérülésekkel, lapméret: 40x25 cm körül
18139.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 4 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, 36x24 cm és 40x25 cm között
18140.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1910 Kalocsa, Városy Gyula kalocsai érsek körlevele, utasítás a szerzetesnők gyóntatói számára a kalocsai főegyházmegyében, kissé foltos, 3 p.
18141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1910 Debrecen, a Debreceni Református Főiskola által a reformáció emléknapja alkalmából tartott ünnepi istentisztelet programja + A debreceni református egyház presbiteri gyűlésének meghívója és tárgysorozata, kissé foltos, sérült
18142.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft