https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 342

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1899 Végvár, a végvári takarék- és önsegélyző egylet mint szövetkezet VIII. rendes évi közgyűlésének meghívója. Temesvár, Csendes Jakab-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
1
18107.

1899 Végvár, a végvári takarék- és önsegélyző egylet mint szövetkezet VIII. rendes évi közgyűlésének meghívója. Temesvár, Csendes Jakab-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1899 Szentkatolna, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 4 p.
1
18108.

1899 Szentkatolna, gróf székhelyi Majláth Gusztáv Károly erdélyi püspök körlevele, 4 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
1
18109.

cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm
1
18110.

cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900-1980 vegyes papírrégiség tétel: Graz, Capri és Sorrento mini leporelló, 1910-20 k. + Szt. Rita Egyházközség Bp. leporelló, 1940 k + vegyes modern és régi szentképek stb.
1
18111.

cca 1900-1980 vegyes papírrégiség tétel: Graz, Capri és Sorrento mini leporelló, 1910-20 k. + Szt. Rita Egyházközség Bp. leporelló, 1940 k + vegyes modern és régi szentképek stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1900 4 db szentkép, közötte Szent Erzsébet litho
1
18112.

cca 1900 4 db szentkép, közötte Szent Erzsébet litho

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló
1
18113.

cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
1
18114.

G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1902 A Nyitrai Kereskedelmi és Hitelintézet XXIX. évi üzletének zárszámadása 1901. deczember 31-én. Nyitra, Huszár István-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel, a lapok egy részén hajtásnyommal.
1
18115.

1902 A Nyitrai Kereskedelmi és Hitelintézet XXIX. évi üzletének zárszámadása 1901. deczember 31-én. Nyitra, Huszár István-ny., 12 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sérüléssel, a lapok egy részén hajtásnyommal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903 A Délmagyarországi Kereskedelmi és Gazdasági Bank Rt. Temesvárott XII. üzleti jelentése az 1902. üzletévről. Temesvár, 1903, Uhrmann Henrik-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.
1
18116.

1903 A Délmagyarországi Kereskedelmi és Gazdasági Bank Rt. Temesvárott XII. üzleti jelentése az 1902. üzletévről. Temesvár, 1903, Uhrmann Henrik-ny., 28 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1903 Az ,,Ecsedi-láp lecsapoló és Szamos-balparti ármentesítő és belvízszabályozó társulat" 1902. évi zárszámadása. Nagykároly, 1903, Róth Károly-ny., 10+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.
1
18117.

1903 Az ,,Ecsedi-láp lecsapoló és Szamos-balparti ármentesítő és belvízszabályozó társulat" 1902. évi zárszámadása. Nagykároly, 1903, Róth Károly-ny., 10+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről
1
18118.

1903 Zilah, a Szilágycseh és Vidéke Takarékpénztári Részvénytársulat XIX. évi zárszámadása az 1902. évről

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz