Antik tükör. Faragott fa, cca 19. sz. második fele, leveles díszítményekkel, több helyen lepergett fazettált tükör résszel, sérülésekkel, 66x56 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!