2 db cserkész kiadvány: Sztrilich Pál - Ranschburg Géza: Az erdők ezermestere. Magyar Cserkész Könyvei 81-82. sz. Bp., 1926, szerzői kiadás, 79+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Táborozási könyv. Szerk.: Sztrilich Pál. Főmunkatárs: Dr. Koszterszitz József. Magyar Cserkész Könyvei 118-120. sz. Bp., 1929, Magyar Cserkészszövetség, 224 p. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzővel, néhány a fűzéstől elváló lappal.