Századok legendái 1913. augusztus, októbert. Szerk.: Virter Ferenc: Be... https://www.darabanth.com/hu/474-Gyorsarveres/474.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Szazadok-legendai-1913-augusztus-oktobert-Szerk-Virter-Ferenc-Benne-1913-aug-Dechy-Mor-~II3218472
3218472
19040
474
Books: Travelling, Local History
Leírás: Századok legendái 1913. augusztus, októbert. Szerk.: Virter Ferenc: Benne: 1913. aug.: Déchy Mór: Hegyóriások, József Főherceg: Útiemlékeim Afrikából VI. 1913. október: József Főherceg: Útiemlékeim Afrikából VIII., Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1913, Országos Monográfia Társaság,(Hornyánszky -ny.), XXV-XLIV+31+1 p.; LXV-LXXXIV+29+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötések, a külső hártyapapír sérült.
: nagy_andras