https://www.darabanth.com/hu/474-Gyorsarveres/474.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Csepel-Szerk-Ladanyi-Miksa-Bp-1934-Magyar-Varosok-Monografiaja-Kiadohivatala-Magyar~II3215917
3215917
19015
474
4800
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01 EUR, 15,00 USD
LeÃrás:
Csepel. Szerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1934, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Magyar városok monográfiája). Kiadói aranyozott vászonkötésben, laza és kissé sérült kötéssel, cÃmlap hiányzik, festett felsÅ‘ lapélekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m