Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 68

Az Orvosi Mentés Kézikönyve. Kiadta: a "Mentők Lapja" szerkesztősége. Bp.,(2015), Magyar Oxyologiai Társaság. Az 1891-es reprint kiadása. Kiadói papírkötés.
20442.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Scheiner, J[ulius]: Népszerű asztrofizika. Fordította: Dr. Wodetzky József. Bp., 1916, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+840 p.+XVI t. Kiadói díszes egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20443.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Borosay Dávid: Mennyiségtan (algebra-mértan) a gimnázium és leánygimnázium VI. / VIII. osztálya számára. (2 kötet). Átdolgozta: Dr. Holenda Barnabás és Korányi Szevér. Bp., 1945, Szent István-Társulat, 221+(3) p.; 159+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20444.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15 kötet a Búvár zsebkönyvek sorozatból. Pl Autók, Ásványok, Pókok, Gombák, Kutyák, Halak, Madarak, stb
20445.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Charles Darwin: Az ember származása és a nemi kiválasztás I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Bp.,1923, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
20446.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Cally Hall: Drágakövek. Ford.: Balázs Lórántné. Határozó Kézikönyvek. Harry Taylor fényképeivel. Bp., 2002, Panemex-Grafo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20447.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

2 db galamb és galambtenyésztés témájú könyv: Szűcs Lajos - Szécsényi István: Galambtenyésztés. Bp., 1965, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, borítón és előzéklapokon néhány apró folttal. + Szikora András: Katonagalambok, hírvivő galambok. Bp.,1983, Zrínyi. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20448.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Az Uj Idők Egészségi Kódexe. Bp.,(1932.),Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20449.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kund Ede: A termőföld pusztulása és megvédése. A sáncolás. Bp., 1941. 45p. Képekkel illusztrált Kiadói papírborítóval
20450.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Királyi Magyar Természettudományi Társulat évkönyve 1942-re (Stella-Almanach.) Naptárral és csillagászati táblázatokkal. Bp.,1942., Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés.
20451.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kress D. H.: Egészség és jólét hogyan élhető el? Bp.,én.,"Élet és Egészség." 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap szélén szöveget nem érintő kis hiánnyal, foltos lapokkal.
20452.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Czelnai Rudolf: Az Országos Meteorológiai Szolgálat 125 éve (1870-1995). Bp., 1995, Országos Meteorológiai Szolgálat. Megjelent 800 példányban. Magyar és angol nyelven Kiadói papírkötés, gerincen és borító hátoldalán apró felületi sérülésekkel.
20453.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft