https://www.darabanth.com/hu/474-Gyorsarveres/474.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1000007/Husz-Bela-A-beteg-noveny-es-gyogyitasa-Bp-1941-Kir-M-Termeszettudomanyi-Tarsulat-VIIIplus343~II3215648
3215648
20352
474
Books: Gastronomy and Gardening
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Husz Béla: A beteg növény és gyógyÃtása. Bp., 1941., Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+343 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblákkal illusztrált) t. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m