Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Bp., 1893, szerzői kiadás (Czettel és Deutsch-ny.), 247 p.+ 1 (kihajtható, színes litográfia) t. Negyedik, javitott és bővített kiadás. Illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, kijáró lapokkal, néhány lapon ceruzás firkákkal