cca 1910 Perzsa Szőnyegek. Stein Vilmos és Fia Perzsa-szőnyeg Nagykereskedők áruminta katalógus. Bp., én., Stein Vilmos,("Jókai-ny.), 32 p. Rendkívül gazdag, izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. A perzsa szőnyeg rövid történetével, megóvási, tisztítási és javítási információkkal. Kiadói szecessziós zsinórfűzött, aranyozott papírkötés, kissé kopott borítóval. Ritka!