Verne Gyula: Fekete Indiák. Ford.: Zempléni P. Gyula. Verne Gyula összegyűjtött munkái. Bp.,1901, Magyar Kereskedelmi Közlöny,(Eisler G.-ny.), 270+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval.