Tétel

Kikiáltási ár:

15 000 Ft
40,65 EUR, 46,88 USD

Leírás:

May Károly: Winnetou 1-6. kötet. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Teljes kiadás három kötetben. [6 kötetbe kötve.] May Károly Uti Kalandjai. Bp., [1927.], Athenaeum, 251 p.+3 t.; 2+252-613+3 p+2 t.; 240 p.+4 t.; 2+(241)-570 p.+1 t.; 250 p.+3t.; 2+(251)-636+1 p.,+2 t. Fáy Dezső rajzaival. Egységes kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, az 1. kötet sérült gerinccel, foltos, a 2. kötetből az első 6 lap kijár és 1 tábla hiányzik, a 3. kötetből 1 tálba hiányzik, az 5. kötetből egy tábla kijár, a 6. kötetben két lap laza, 1 tábla hiányzik.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras