Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft

Leírás:

Magyar népmondák. Az ifjúság számára feldolgozta: Radó Vilmos. [Deák] Ébner Lajos képeivel. Hazai festőművészek által illusztrált ifjúsági iratok. II. köt. Bp., 1890, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 2 sztl. lev.+ 157+(3) p.+ 7 (kromolitográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, kopott gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, sérült, szétváló fűzéssel, több lap kijár. Az előzéklapon a Pesti Izraelita Hitközség elemi- és polgári leányiskolája bélyegzőjével és 1909-es ajándékozási bejegyzéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert