Janikovszky Éva: Aranyeső. Regény. A szerző, Janikovszky Éva (1926-200... https://www.darabanth.com/hu/474-Gyorsarveres/474.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000004/Janikovszky-Eva-Aranyeso-Regeny-A-szerzo-Janikovszky-Eva-1926-2003-Kossuth-es-Jozsef~II3216163
3216163
21122
474
Leírás: Janikovszky Éva: Aranyeső. Regény. A szerző, Janikovszky Éva (1926-2003) Kossuth- és József Attila-díjas író által DEDIKÁLT példány. Bp., 1972, Móra. Würtz Ádám rajzaival. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
: karap_norbert