Az Országos Széchényi Könyvtár 16. századi nyomtatványainak katalógusa. Nem magyar nyelvű, külföldi kiadványok. I-III. köt. Összeáll.: Soltész Erzsébet, Velenczei Katalin, W. Salgó Ágnes. Bp., 1990, OSZK. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.