cca 1890-1911 össz. 3 db keményhátú fotó: Babaportré Réthy G. Jenő miskolci műterméből, Férfiportré Ellinger Ede budapesti műterméből és előkelő úr portréja, jelzés nélkül, kopott, részben sérült vagy vágott, 11x16 cm körüli méretekben