https://www.darabanth.com/hu/474-Gyorsarveres/474.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Komjati-Wanyerka-Gyula-1894-1958-Budapest-ostroma-1945-Rezkarc-papir-jelzett-~II3220793
3220793
10361
474
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
LeÃrás:
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): "Budapest ostroma 1945". Rézkarc, papÃr, jelzett, Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival Varga Mátyás (1910-2002) grafikus részére, 27×39 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m