https://www.darabanth.com/hu/473-Gyorsarveres/473.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500023/1869-Pest-Kacziany-Nandor-pesti-sajtougyi-vizsgalobiro-felhivasa-Versec-sz-kir-varos~II3209267
3209267
14272
473
Historical documents, manuscripts
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
1869 Pest, Kacziány Nándor pesti sajtóügyi vizsgálóbÃró felhÃvása Versec sz. kir. város közönségéhez, az Aranytrombita c. lap 1869. évi 16. számában megjelent, "Az országgyűlés megnyitása" c. cikkben elkövetett sajtóvétség miatt a szóban forgó szám zár alá vételérÅ‘l, példányainak lefoglalásáról. Kacziány Nándor (1822-1908) sajtóügyi vizsgálóbÃró, késÅ‘bb budai királyi törvényszéki bÃró, 1848-49-es honvédszázados aláÃrásával, viaszpecséttel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m