Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3089518
12908
473
Sculptures, statuettes, plaques
cca 1970, Togo, antilop a kicsinyével. Faragott fa, kis sérüléssel, m: 22 cm 2845488
12909
473
24000
1981 Olasz sport trófea. Bronz, márvány talapzaton, talapzaton tábla: "V RTOFEO CORRADO CAGLI Luglio 1981" Talapzaton kis sérülés. m: 40 cm 2834768
12910
473
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm 2968484
12911
473
15000
Borivó szerzetes. Nagyméretű festett gipsz szobor, kis kopással, sérült , m: 45,5 cm 2965128
12912
473
15000
Bánszky Sándor (1888-1918): Napoleon bronz kisplasztika, fa lapon, jelzett, 31x12 cm, 48x23 cm 3098433
12913
473
3400
Jelzés nélkül: Pillangóval játszó kisgyerek. Öntött bronz, márvány talapzaton, feltehetően Bécs, m: 15 cm 3089502
12914
473
cca 1970, Togo, Emberalakos faragvány. Faragott, pácolt gyökér, jellegéből adódó megjelenésű, jó állapotban, m: 51,5 cm 2910245
12915
473
4600
The Juliana Collection: ló alakzatos bortartó, műgyanta, szép állapotban, jelzett, m: 20 cm 3015047
12916
473
Keleti bölcs - nagyméretű faragott fa szobor, kopással, m: 39 cm 3093846
12917
473
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) : Hídépítő vállalat bronz plakett. 15x22 cm Fa alapon. 28x22 cm Fa sérült 3003756
12918
473
28000
Kína, 20. sz., Ónix oroszlán, fa talapzaton. Lábnyomban jelzéssel, kis kopással, 33x9x19 cm 2000861
12919
473
3200
cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft