Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 124

Vertel Andrea: Mesefigura madárral. Jelzett, m: 21 cm
12932.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12933.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Veres Kálmán: Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12934.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Jelzés nélkül: Buddha, faragott egzótafa, szép állapotban, m: 16,5 cm
12935.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tajvani afrikai stílusú faragott szobor pár, m: 27,5 cm
12936.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fa szobor, fali dísz, fa alapon. 25x21 cm
12937.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Szabó Gyula (1907 - 1972): Trója. Kalapált réz, keretben, 51x48 cm
12938.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Németh Zsuzsa: Geometrikus falidísz. Faragott fa, 100x19 cm. a művész Csiky Tibor tanítványa.
12939.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12940.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Asszonyi Tamás (1942-) 1981. "Pax Vobis" Br plakett (80 mm) díszdobozban
12941.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Asszonyi Tamás (1942) DN "Qualitas Galéria" bronz névjegyplakett (40x25mm)
12942.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kislány büszt. Feltehetően francia, bronz, jelzés nélkül, m: 8,5 cm
12943.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft