Barabás Miklós (1810-1898) után: id. Lendvay Márton (1807-1858) színművész, a Nemzeti Színház első színésznemzedékének kiemelkedő tagja. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, Ny. Walzel Pesten. Kissé sérült, üvegezett fakeretben, kissé foltos, lapszéli ázásnyomokkal, 32x24,5 cm