Varga Mátyás (1910-2002): Séta az erdőben, 1979. Rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/473-Gyorsarveres/473.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500003/Varga-Matyas-1910-2002-Seta-az-erdoben-1979-Rezkarc-papir-jelzett-kartonra-kasirozva-~II3208194
3208194
10947
473
3200
Leírás: Varga Mátyás (1910-2002): Séta az erdőben, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 19,5×29,5 cm
: karap_norbert