1894-1905 A Színház, ill. a Színház és Élet c. színházi és művészeti h... https://www.darabanth.com/hu/472-Gyorsarveres/472.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500013/1894-1905-A-Szinhaz-ill-a-Szinhaz-es-Elet-c-szinhazi-es-muveszeti-hetilapok-ossz-22-db-szama-~II3197224
3197224
17946
472
Printed Materials
Leírás: 1894-1905 A Színház, ill. a Színház és Élet c. színházi és művészeti hetilapok össz. 22 db száma, változó állapotban (közte sérült, foltos)
: tg