Selyemre nyomott angol életkép. XIX. sz. teknőc mintás paszpartuval, d... https://www.darabanth.com/hu/472-Gyorsarveres/472.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~1000009/Selyemre-nyomott-angol-eletkep-XIX-sz-teknoc-mintas-paszpartuval-dekorativ-keretben-Kuldo~II3193645
3193645
12588
472
Antique
Leírás: Selyemre nyomott angol életkép. XIX. sz. teknőc mintás paszpartuval, dekoratív keretben Küldő méret 33x36 cm
: karap_norbert