19015.
Lezárult 472. Gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
Gáspár Ferenc: Negyvenezer mértföld vitorlával és gőzzel. 119 eredeti képpel. Bp., [1892.], Singer és Wolfner, 4+603+5 p. Lapszámozáson belül szövegközti, egész- és kétoldalas képekkel. 2. kiadás. Kiadói, aranyozott, festett illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, kopott borítóval. Jakabffy Lajos (1866-1940) mérnök, Szeged város műszaki tanácsosa, a település főmérnöke névbélyegzésével.