19021.
Lezárult 472. Gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
13,55 EUR, 15,63 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. I-V. köt. I.: Európa. II.: Ázsia. III.: Afrika. IV.: Amerika. V.: Ausztrália, Oceánia és a sarkvidékek. Bp., [1936-1937], Franklin-Társulat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kopottas borítókkal, részben sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.