6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
[Ottlik György (1889-1966) Ottlik, Georg: Ungarische Gestalten aus Zehn Jahrhunderten. Zusammengestellt und Herausgegeben von - -. A szerkesztő, összeállító, Ottlik György (1889-1966) újságíró, diplomata, országgyűlési képviselő által Kemény G. Gábor (1915-1981) történész, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány! Bp.,én., Pester Lloyd, 314 p.+15 t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.