https://www.darabanth.com/hu/472-Gyorsarveres/472.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500036/Deak-Ferencz-emlekezete-Szerk-Tors-Kalman-Bp-1876-Deutsch-M-Fele-Muveszeti-Intezete-236~II3200993
3200993
21230
472
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Deák Ferencz emlékezete. Szerk. Törs Kálmán. Bp., 1876, Deutsch M. - Féle Művészeti Intézete, 236 p. + 14 (közte 5 litográfia, 9 fametszet) t. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, amatÅ‘r módon javÃtott, sérült gerinccel és kötéssel, az elülsÅ‘ szennylap, a cÃmkép és a cÃmlap kijár.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m