Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Az Erdélyi Szépmíves Céh 15 kötete: Kós Károly: Országépítő, Nyírő József: Kopjafák, Isten igájában, Erdélyi csillagok (x2), Tompa László: Ne félj, Erdélyi Helikon Anthologia, Makkai: Az élet fejedelme (x2), Egyedül. Összesen 15 kötet. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, változó állapotban, közte kopott, foltos is.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras