Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 374
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3093671
31647
471
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Sprencz Jenő szoboröntő" kétoldalas bronz névjegyérem (38mm) T:AU 3090002
31648
471
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:AU 3087614
31649
471
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1984. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas bronz emlékplakett (~86,5mm) T:AU patina 3193418
31650
471
15000
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1986. "Buda Recuperata - 1686 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Magyar Numizmatikai Társulat" kétoldalas öntött bronz emlékérem (88mm) T:AU 3192570
31651
471
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993" PP emlékérem hátlapi verőtő, készült az érem kibocsátásának idején a Pénzverőben, a "gazdagságát" szóban az Á és G betű között verőtő-repedés! (42,5mm) 3093664
31652
471
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "Fery Antal alias Rex Antonius" egyoldalas öntött bronz emlékérem (85mm) T:UNC 2562011
31653
471
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Levélbélyeggyűjtők első hazai egyesülete 1884 tiszteletdíja" fém plakett (83x123mm)T:2 patina, kis ph 3192622
31654
471
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1941. "Jubileumi Kiállítás Kolozsvárott 1931-1941" aranyozott bronz emlékérem (80mm) T:XF karcok 3191520
31655
471
Numizmatika
Melocco Miklós (1935-) 1996. Herceghalom - Tangl Ferenc / Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet" bronz emlékplakett eredeti dísztokban (120mm) T:UNC,AU 3134443
31656
471
30000
Numizmatika
Melocco Miklós (1935-) 1997. "Koller-díj / Koller szerette a művészetet és az életet. Szeretete túlélte őt ebben a díjban" bronz érdemérem (100mm) T:AU 3192870
31657
471
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "BÖLCSESSÉG, ERŐ, SZÉPSÉG VEZESSEN UTADON" szabadkőműves bronz emlékérem (60mm) T:XF patina 3118637
31658
471
4800
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) 1910. "Mikszáth Kálmán" egyoldalas bronz emlékérem (41mm) T:XF kis patina / Hungary 1910. "Kálmán Mikszáth" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Gyula Murányi (41mm) C:XF small patina HP 3693. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft