Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 374

Lapis András (1942-) ~1990. "Árpád vezér - Feszty körkép - Ópusztaszer / Nemzeti Történeti Emlékpark - Ópusztaszer" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31635.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lapis András (1942-) 1995. "Gyermektraumatológiai Konferencia / Epona Hotel" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU apró ph.
31636.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31637.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lapis András (1942-) DN "Kőolajkutató Vállalat - Pártmunkáért" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31638.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lapis András (1942-) DN "Kőolajkutató Vállalat" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

31640.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Ligeti Erika (1934-) 1971. "Magyar Drámák Hete" bronz emlékérem, dísztokban (80mm) T:AU fúrt ly.
31641.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,18g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP7
31642.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ligeti Erika (1934-2004) 1979. "Állami csúszópénz / Respublica Szentendre" bronz gúnyérem (42x35mm) T:AU patina
31643.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ligeti Erika (1934-) "Qualitás Galéria" bronz plakett (48x48mm) T:AU
31644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,92g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU  Adamo BP19
31645.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ligeti Erika (1934-2004) 2003. "Pax Vobiscum" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:UNC,AU
31646.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft