Külföldi forgalmi sorok Tételek száma: 152
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3033536
33477
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
Svájc 2003. 1c-2E (8xklf) próbaveret forgalmi sor karton dísztokban T:UNC Switzerland 2003. 1 Ceros - 2 Europ (8xdiff) trial strike coin set in cardboard case C:UNC 3132846
33478
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
Svédország 1999. 50Ö - 10K (4xklf) forgalmi sor + "Mynt Verket" bronz verdei zseton karton tokban T:UNC Sweden 1999. 50 Öre - 10 Kronor (4xdiff) coin set + "Mynt Verket" bronze mint token in cardboard case C:UNC 3033628
33479
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
Svédország 2003. 1c-2E (8xklf) próbaveret forgalmi sor karton dísztokban T:UNC Sweden 2003. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) trial strike coin set in cardboard case C:UNC 3139226
33480
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
Szlovákia 2009. 1c-2E (8xklf) forgalmi szett + aranyozott fém emlékérem műanyag tokban T:UNC Slovakia 2009. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set + gilt commemorative medallion in plastic case C:UNC 3121773
33481
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
Vatikán 1975. 5L-100L (5xklf) forgalmi sor eredeti tokban T:UNC patina Vatican 1975. 5 Lire - 100 Lire (5xdiff) coin set in original case C:UNC patina 2945954
33482
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
Vatikán 1980. 10L - 500L "II. János Pál pápa" (6xklf) forgalmi sor eredeti tokban (sérült borító), közte 500L Ag T:UNC patina Vatican 1980. 10 Lire - 500 Lire "John Paul II" (6xdiff) coin set in original case (damaged cover), within 500 Lire Ag C:UNC patina 3139892
33483
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
Vatikán 1993-1996. 50L-500L (5xklf) szuvenír forgalmi összeállítás bélyegekkel T:AU patina Vatican 1993-1996. 50 Lire - 500 Lire (5xdiff) souvenire coin set with stamps C:AU patina 3135994
33484
471
Foreign Coin sets
Numizmatika
23db-os vegyes érmetétel műanyag berakólapon, közte Montenegró 1906. 10p Ni + Jugoszlávia 1938. 10D Ni "II. Péter" + NSZK 1957J 2M Cu-Ni "Max Planck" + Nagy-Britannia 1890. 1p bronz "Viktória" T:XF-F 23pcs mixed coin lot, within Montenegró 1906. 10 Para Ni + Yugoslavia 1938. 10 Dinara Ni "Petar II" + GFR 1957J 2 Mark Cu-Ni "Max Planck" + United Kingdom 1890. 1 Penny bronze "Victoria" C:XF-F Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft