Kóbor Tamás:
Komédiák. (Dedikált.)
Budapest, 1912. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 424 p.
Dedikált: ,,Keller [?] Ferencnének, a legbájosabb igazgatónőnek. Miskolc, 1937. április 30. Kóbor Tamás". Kóbor Tamás humoreszkjeinek első kiadása 1911-ben jelent meg, példányunk a második lenyomatból való.
Aranyozott gerincű, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.