https://www.darabanth.com/hu/471-Gyorsarveres/471.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kezdi-Kovacs-Elemer-1898-1976-I-vilaghaborus-frontszakasz-drottal-1918-aug-vege-Akvarell-~II3191770
3191770
10572
471
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
LeÃrás:
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): I. világháborús frontszakasz dróttal, 1918 aug. vége. Akvarell, ceruza, papÃr, jelzett a hátoldalán, tábori postai levelezÅ‘lapon, M. kir. 64/2. honvéd tábori nehéz üteg bélyegzéssel, szüleinek postázva.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m